top of page

Książki i Płyty

Dotyk Miłości

Dotyk Miłości

W książce Dotyk Miłości Autorka dzieli się historią swojego życia, które już w młodym wieku wydawało się spełnieniem osobistych i zawodowych marzeń: własna firma, duże pieniądze, bujne życie towarzyskie. Goniąc za szczęściem i sukcesem, sięgnęła po różnego rodzaju praktyki okultystyczne (m.in. bioenergoterapię, astrologię, New Age, feng shui)

Dotyk Uzdrowienia

Dotyk Uzdrowienia

Książka ta pomaga zrozumieć czym jest uzdrowienie duchowe, wewnętrzne i fizyczne oraz zaufanie do Pana Boga. Czym jest godność człowieka i jego tożsamość – kim on jest dla siebie i w oczach Pana Boga. Czym jest miłość Boga, która najlepiej leczy naszą poranioną duszę, serce, sumienie, psychikę i ciało.

Psychoterapia Ewangelią

Psychoterapia Ewangelią

Psyche – to dusza. Therapeia – to leczenie. Oto najkrótszy opis publicznej działalności Chrystusa - uzdrawianie duszy ludzkiej. A jednak we współczesnym języku psychoterapia utraciła swój religijny i duchowy wydźwięk . Stała się synonimem zbioru praktyk dokonywanych przez zawodowego psychologa wobec pacjenta, aby pomóc mu osiągnąć równowagę i psychiczny rozwój. Czy zatem psychologia i Ewangelia wskazują nam dwie rozbieżne drogi? A może tylko jedna z nich wystarcza, żeby dojść do celu – jakikolwiek by on był . Czyżby można było rozdzielić umysł od duszy? Pokój serca od spokoju sumienia?

Psychoterapia Ewangelią 2. Wyprawa po nieśmiertelność.

Psychoterapia Ewangelią 2. Wyprawa po nieśmiertelność.

Kontynuacja bestsellera Psychoterapia Ewangelią. Stanowi zapis ćwiczeń duchowych autora
- znanego psychologa, dzielącego się z czytelnikami i pacjentami swoimi doświadczeniami. Praca nad sobą nigdy się nie kończy - zwłaszcza w kontekście zbawienia i wieczności. Dopóki żyjemy, mamy szansę na poprawę i nawrócenie.

Psychoterapia Ewangelią 3. Reaktywacja

Psychoterapia Ewangelią 3. Reaktywacja

Od dzieciństwa każdy z nas zostaje obarczony dawką traumatycznych
przeżyć obniżających samoocenę, podmywających nadzieję na przyszłość.
Z takim trudnym depozytem wchodzimy w młodość i dorosłość.

Płyta: Rekolecje "Uzdrowienie Relacji w Rodzinie"

Płyta: Rekolecje "Uzdrowienie Relacji w Rodzinie"

O. James dotyka  rzadko poruszanego tematu  negatywnych konsekwencji grzechu w rodzinie.  W sposób niezwykle przejrzysty i praktyczny podaje wskazówki jak odnowić życie rodzinne. Tę płytę powinien odsłuchać  każdy, komu bliski jest temat uzdrowienia drzewa rodzinnego.

W pułapce autodestrukcyjnego mózgu nastolatka. Skuteczna terapia

W pułapce autodestrukcyjnego mózgu nastolatka. Skuteczna terapia

„Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej”

Łk 1,48

bottom of page